PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS

Po prekių apmokėjimo, prekes pristatome nuo 1 - 5 darbo dienų. Taip pat už pirkinius pasirinkus apmokėjimą grynais, pristačius kurjeriui, užsakymas pristatomas nuo 1 - 5 darbo dienų, po užsakymo patvirtinimo el. paštu. Jei praėjus 5 darbo dienoms negavote savo prekių, prašome susisiekti su mumis (Telefonu arba elektroniniu paštu). 

 PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Parduotos nekokybiškos ar brokuotos prekės yra keičiamos arba grąžinamos naujomis vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.
Pirkėjas turi teisę grąžinti prekes nurodydamas prekę ir priežastį elektroniniu paštu, ne vėliau kaip per 7d.d nuo prekės gavimo. Prekių grąžinimo atvėju yra būtina nurodyti prekių kodus, priežastį, pirkėjo vardą, pavardę, el. pašto adresą. Jeigu atsisakote prekės pakeitimo, tada yra gražinami pinigai sumokėti už prekes. Pinigai yra pervedami į pirkėjo asmeninę banko sąskaitą. Prisatymo išlaidos yra kompensuojamos pardavėjo. Pinigai pervedami per 14 darbo dienų, nuo prekės grąžinimo pardavėjui datos. 

APIE MUS

Žvejysligonis.lt - Tai internetinė žvejybos ir laisvalaikio prekių parduotuvė. Prekyboje atstovaujame tokius kaip Aquastar, CarpZoom, Progress, Extracarp, Promarine ir kitus prekinius ženklus. Mūsų parduotuvėje yra plautus žvejybos reikmenų asortimentas taip pat prekiaujame laisvalaikio ir turizmo prekėmis. Didelis asortimentas ir žinoma geriausiomis kainomis, galite įsigyti valti, elektrini varikli, meškeres, rites, priedus meškerėms, žvejybinius pašarus, mąsalus, palapines, poilsines kėdes, karpinės žvejybos reikmenis, spiningavimo reikmenis ir daugeli kitų prekių. 

0
Sukurta Gyreklama

 .